Technik Utrzymania Ruchu/Elektronik

Dodane 1 rok dni temu

LEONI Kabel Polska istnieje od 2001 roku i jest dostawcą produktów i usług dla rynku motoryzacyjnego. Aktualnie nasz zakład liczy ponad 400 osób. Na świecie LEONI dostarcza ponadto produkty i usługi dla rynku teleinformatycznego i sieciowego, opieki zdrowotnej, przemysłu przetwórczego, transportu, energetyki i infrastruktury, automatyki produkcji, maszyn i czujników oraz transportu morskiego.

Jeśli masz samochód wiodącej marki, pod jego maską prawie na pewno kryją się przewody wykonane w LEONI Kabel Polska z siedzibą w Wierzbicach koło Wrocławia. Tygodniowo produkujemy 45 tys. kilometrów kabli – gdyby je połączyć, mogłyby otoczyć całą Ziemię! Działamy na polskim rynku od 2001 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu LEONI, który ma 81 lokalizacji w 27 krajach na całym świecie!

Obecnie szukamy Technika Utrzymania Ruchu/Elektronika!

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Diagnozowanie i samodzielne usuwanie usterek/awarii
  • Realizacja okresowych przeglądów, konserwacji i działań prewencyjnych zgodnie z harmonogramem
  • Usuwanie awarii elektrycznych
  • Udział przy stawianiu i podłączaniu nowych maszyn
  • Udział w procesach doskonalenia
  • Wypełnianie dokumentacji (analizy, raporty, formularze)

Co posiada nasz idealny kandydat?

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe
  • Uprawnienia SEP E, D do 1 kV
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (czterobrygadowym)

Co otrzymasz w zamian od nas?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • Stanowisko w branży cenionej na rynku pracy
  • Bogaty pakiet socjalny: kartę multisport, prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do posiłków – stołówka pracownicza
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • Dodatek za pracę w sobotę i niedzielę
  • Atrakcyjny system szkoleń

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.