Lider Produkcji

Dodane 2 miesiące dni temu

LEONI Kabel Polska istnieje od 2001 roku i jest dostawcą produktów i usług dla rynku motoryzacyjnego. Aktualnie nasz zakład liczy ponad 400 osób. Na świecie LEONI dostarcza ponadto produkty i usługi dla rynku teleinformatycznego i sieciowego, opieki zdrowotnej, przemysłu przetwórczego, transportu, energetyki i infrastruktury, automatyki produkcji, maszyn i czujników oraz transportu morskiego.

Jeśli masz samochód wiodącej marki, pod jego maską prawie na pewno kryją się przewody wykonane w LEONI Kabel Polska z siedzibą w Wierzbicach koło Wrocławia. Tygodniowo produkujemy 45 tys. kilometrów kabli – gdyby je połączyć, mogłyby otoczyć całą Ziemię! Działamy na polskim rynku od 2001 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu LEONI, który ma 84 lokalizacje w 31 krajach na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider Produkcji m/k

Zadania:

  • Wspieranie Kierownika Działu Ekstruderów w zadaniach operacyjnych, w tym:
    • zarządzanie obszarem produkcyjnym oraz podległym personelem,
    • optymalizacja organizacji pracy podległego obszaru,
    • dbałość o zapewnienie ciągłości produkcji i osiąganie celów produkcyjnych,
    • przygotowywanie i monitorowanie raportów produkcyjnych oraz wprowadzanie działań korygujących,
    • doskonalenie procesu produkcyjnego,
    • nadzór nad parkiem maszynowym oraz rozwój nowych technologii,
  • zapewnianie jakości produktów i zgodności z wymogami nakładanymi przez specyfikację techniczną IATF 16949,
  • zapewnienie zgodności z wymogami normy środowiskowej ISO 14001,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu kwalifikacji podległego personelu.

Profil kandydata:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku liderskim w zespole produkcyjnym, mile widziane w branży automotive,
  • zdolności przywódcze oraz organizacyjne,
  • strategiczne i przedsiębiorcze myślenie oraz działanie,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • znajomość podstawowych narzędzi jakościowych

Oferujemy:

  • bogaty pakiet socjalny: kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, stołówkę pracowniczą
  • udział w międzynarodowych projektach
  • atrakcyjny system szkoleń dofinansowanie do nauki języków obcych

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.